Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About ICANNWiki
Disclaimers
ICANNWiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Pages with Elected Positions
(view source)
Revision as of 23:34, 31 January 2019
111 bytes added
,
5 years ago
no edit summary
Line 101:
Line 101:
|After Dec. 31
|After Dec. 31
|[https://aso.icann.org/advisory-council/address-council-members/ Link]
|[https://aso.icann.org/advisory-council/address-council-members/ Link]
+
|-
+
|[[Number Resource Organization|NRO]]
+
|
+
|After Dec. 31
+
|[https://www.nro.net/about/executive-council/ Link]
|-
|-
|[[GAC]]
|[[GAC]]
Dustin Loup
Bureaucrats
,
Interface administrators
, lookupuser, staff,
Administrators
, translator
11,770
edits