Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About ICANNWiki
Disclaimers
ICANNWIki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Pages with Elected Positions
(view source)
Revision as of 14:44, 30 January 2019
138 bytes added
,
5 years ago
no edit summary
Line 28:
Line 28:
| [[NCUC]] || [[NCUC#NCUC Executive Committee|NCUC Executive Committee]] || After [[AGM]]
| [[NCUC]] || [[NCUC#NCUC Executive Committee|NCUC Executive Committee]] || After [[AGM]]
|[https://www.ncuc.org/bylaws/leadership/ Link]
|[https://www.ncuc.org/bylaws/leadership/ Link]
+
|-
+
|[[ISPCP]]
+
|[[ISPCP#Members|ISPCP Members]]
+
|After [[AGM]]
+
|[https://gnso.icann.org/en/about/stakeholders-constituencies/csg/isp Link]
|-
|-
| [[BC]] || [[BC#Executive Committee|Executive Committee]] || After [[AGM]]
| [[BC]] || [[BC#Executive Committee|Executive Committee]] || After [[AGM]]
Dustin Loup
Bureaucrats
,
Interface administrators
, lookupuser, staff,
Administrators
, translator
11,770
edits