Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About ICANNWiki
Disclaimers
ICANNWiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Community Onboarding Program
(view source)
Revision as of 19:24, 10 January 2018
59 bytes added
,
6 years ago
Updated ICANN 59 participants
Line 266:
Line 266:
|}
|}
−
=== [[ICANN
61
]] ===
+
=== [[ICANN
59
]] ===
{|
{|
|Mentor [[ALAC|At Large]]
|Mentor [[ALAC|At Large]]
|
|
−
|
TBD
+
|
[[Dev Anand]] & [[Vanda Scartezini]]
|
|
|
|
Line 277:
Line 277:
|Mentee [[ALAC|At Large]]
|Mentee [[ALAC|At Large]]
|
|
−
|[[
Eranga Samararathna
]]
+
|[[
Isaac Maposa
]]
|
|
|
|
Line 284:
Line 284:
|Mentee [[ALAC|At Large]]
|Mentee [[ALAC|At Large]]
|
|
−
|[[
Antonio Medina
]]
+
|[[
Beran Gillen
]]
|
|
|
|
Line 291:
Line 291:
|Mentor [[GAC]]
|Mentor [[GAC]]
|
|
−
|[[
Olga Cavalli
]]
+
|[[
Tracy Hackshaw
]]
|
|
|
|
Line 298:
Line 298:
|Mentee [[GAC]]
|Mentee [[GAC]]
|
|
−
|[[
Karel Douglas
]]
+
|[[
Rapid Sun
]]
|
|
|
|
|-
|-
−
|Mentor [[ISPCP]]
+
|Mentor
/Mentee
[[ISPCP]]
|
|
|[[Esteban Lescano]]
|[[Esteban Lescano]]
Line 309:
Line 309:
|-
|-
−
|Mentee [[ISPCP]]
+
|
Mentor/
Mentee [[ISPCP]]
|
|
|[[Osama Tamimi]]
|[[Osama Tamimi]]
Line 324:
Line 324:
|Mentee [[BC]]
|Mentee [[BC]]
|
|
−
|[[
Arinola Akinyem
]]
+
|[[
Lawrence Olawale-Roberts]]
+
|
+
|
+
+
|-
+
|Mentee [[BC]]
+
|
+
|[[Omar Mansoor Ansari
]]
|
|
|
|
Line 331:
Line 338:
|Mentor [[CcNSO]]
|Mentor [[CcNSO]]
|
|
−
|[[
Jelena Ozegovic|Jelena Ožegović
]]
+
|[[
Alejandra Reynoso Barral
]]
|
|
|
|
Line 338:
Line 345:
|Mentee [[CcNSO]]
|Mentee [[CcNSO]]
|
|
−
|[[
Ahlam Mahmoud M. Abu-Jadallah
]]
+
|[[
Jelena Ozegovic
]]
|
|
|
|
Line 358:
Line 365:
|Mentee [[NCUC]]
|Mentee [[NCUC]]
|
|
−
|[[
Dina Solveig Jalkanen
]]
+
|[[
Ayden Férdeline
]]
|
|
|
|
Line 365:
Line 372:
|Mentor [[NPOC]]
|Mentor [[NPOC]]
|
|
−
|[[Martin Silva Valent
]] & [[Agustina Callegari
]]
+
|[[Martin Silva Valent]]
|
|
|
|
Line 372:
Line 379:
|Mentee [[NPOC]]
|Mentee [[NPOC]]
|
|
−
|[[
Oreoluwa Somolu Lesi
]]
+
|[[
Agustina Callegari
]]
|
|
|
|
Line 379:
Line 386:
|Mentor [[IPC]]
|Mentor [[IPC]]
|
|
−
|[[
Brian Scarpelli
]]
+
|[[
Dusan Popovic
]]
|
|
|
|
Line 386:
Line 393:
|Mentee [[IPC]]
|Mentee [[IPC]]
|
|
−
|[[
Somayya Khan
]]
+
|[[
Aleksandar Icokaev
]]
|
|
|
|
Jackie Treiber
Bureaucrats
, staff,
Administrators
8,157
edits