Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Afghanistan School on Internet Governance
(view source)
Revision as of 07:11, 14 June 2017
162 bytes removed
,
6 years ago
Participants list
Line 58:
Line 58:
!Participant Name
!Participant Name
!
!
−
!
+
!
No
+
!Participant Name
|-
|-
|1
|1
|Abdul Tawab Stanikzai
|Abdul Tawab Stanikzai
|
|
−
|
+
|
20
+
|Obaidullah Ahmadi
|-222
|-222
|2
|2
|Khairuddin Rasouli
|Khairuddin Rasouli
|
|
−
|
+
|
21
+
|Mohammad Ajmal
|-
|-
|3
|3
|Noorullah Rasooli
|Noorullah Rasooli
|
|
−
|
+
|
22
+
|Mursal Sultan
|-
|-
|4
|4
|Masuma Rasuli
|Masuma Rasuli
|
|
−
|
+
|
23
+
|Ajmal Mayar
|-
|-
|5
|5
|Zalanda
|Zalanda
|
|
−
|
+
|
24
+
|Mujeeb Sabri
|-
|-
|6
|6
|Mursal Sahak
|Mursal Sahak
|
|
−
|
+
|
25
+
|Zamarai Nijrabi
|-
|-
|7
|7
|Walid Saedi
|Walid Saedi
|
|
−
|
+
|
26
+
|Muhammad Salem Qasemi
|-
|-
|8
|8
|Mohammad Idress Naeemy
|Mohammad Idress Naeemy
|
|
−
|
+
|
27
+
|Ahmad Zia Zaland
|-
|-
|9
|9
|Abdul Rahmad Azizi
|Abdul Rahmad Azizi
|
|
−
|
+
|
28
+
|Hasibullah
|-
|-
|10
|10
|Mariam Durani
|Mariam Durani
|
|
−
|
+
|
29
+
|Pardes Zadran
|-
|-
|11
|11
|Baktash Manocher
|Baktash Manocher
|
|
−
|
+
|
30
+
|Shamsullah Shams
|-
|-
|12
|12
|Shakeeb Rahmati
|Shakeeb Rahmati
|
|
−
|
+
|
31
+
|Sadaf Waziri
|-
|-
|13
|13
|Farkhunda Raufi
|Farkhunda Raufi
|
|
−
|
+
|
32
+
|Nooria Ahmadi
|-
|-
|14
|14
|Ahmad Reshad Aslami
|Ahmad Reshad Aslami
|
|
−
|
+
|
33
+
|Roheed Safai
|-
|-
|15
|15
|Mohammad badar hashimi
|Mohammad badar hashimi
|
|
−
|
+
|
34
+
|Mursal Saier
|-
|-
|16
|16
|Mohibullah Sidique
|Mohibullah Sidique
|
|
−
|
+
|
35
+
|Nilofar Ahmadi
|-
|-
|17
|17
|Farid Hamdard
|Farid Hamdard
|
|
−
|
+
|
36
+
|Mashal Baqi
|-
|-
|18
|18
|Sayed Ahmad Fahim Masoumi
|Sayed Ahmad Fahim Masoumi
|
|
−
|
+
|
37
+
|Mohammad Nasir Ahmadzai
|-
|-
|19
|19
|Terina Yousufzai
|Terina Yousufzai
|
|
−
|
−
|-
−
|20
−
|Obaidullah Ahmadi
−
|
−
|
−
|-
−
|21
−
|Mohammad Ajmal
−
|
−
|
−
|-
−
|22
−
|Mursal Sultan
−
|
−
|
−
|-
−
|23
−
|Ajmal Mayar
−
|
−
|
−
|-
−
|24
−
|Mujeeb Sabri
−
|
−
|
−
|-
−
|25
−
|Zamarai Nijrabi
−
|
−
|
−
|-
−
|26
−
|Muhammad Salem Qasemi
−
|
−
|
−
|-
−
|27
−
|Ahmad Zia Zaland
−
|
−
|
−
|-
−
|28
−
|Hasibullah
−
|
−
|
−
|-
−
|29
−
|Pardes Zadran
−
|
−
|
−
|-
−
|30
−
|Shamsullah Shams
−
|
−
|
−
|-
−
|31
−
|Sadaf Waziri
−
|
−
|
−
|-
−
|32
−
|Nooria Ahmadi
−
|
−
|
−
|-
−
|33
−
|Roheed Safai
−
|
−
|
−
|-
−
|34
−
|Mursal Saier
−
|
−
|
−
|-
−
|35
−
|Nilofar Ahmadi
−
|
−
|
−
|-
−
|36
−
|Mashal Baqi
−
|
−
|
−
|-
−
|37
−
|Mohammad Nasir Ahmadzai
−
|
−
|
−
|-
|38
|38
|Abdul Nasir Azizi
|Abdul Nasir Azizi
−
|
−
|
−
|-
−
|
−
|
−
|
−
|
|}
|}
Ahmad Waleed Khaliqi
73
edits
Navigation menu
Personal tools
English
Log in
Request account
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Home
Recent changes
Random page
Contact us
Sponsor us
Tools
Special pages
Printable version