Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About ICANNWiki
Disclaimers
ICANNWiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Afghanistan School on Internet Governance
(view source)
Revision as of 07:11, 14 June 2017
162 bytes removed
,
7 years ago
Participants list
Line 58:
Line 58:
!Participant Name
!Participant Name
!
!
−
!
+
!
No
+
!Participant Name
|-
|-
|1
|1
|Abdul Tawab Stanikzai
|Abdul Tawab Stanikzai
|
|
−
|
+
|
20
+
|Obaidullah Ahmadi
|-222
|-222
|2
|2
|Khairuddin Rasouli
|Khairuddin Rasouli
|
|
−
|
+
|
21
+
|Mohammad Ajmal
|-
|-
|3
|3
|Noorullah Rasooli
|Noorullah Rasooli
|
|
−
|
+
|
22
+
|Mursal Sultan
|-
|-
|4
|4
|Masuma Rasuli
|Masuma Rasuli
|
|
−
|
+
|
23
+
|Ajmal Mayar
|-
|-
|5
|5
|Zalanda
|Zalanda
|
|
−
|
+
|
24
+
|Mujeeb Sabri
|-
|-
|6
|6
|Mursal Sahak
|Mursal Sahak
|
|
−
|
+
|
25
+
|Zamarai Nijrabi
|-
|-
|7
|7
|Walid Saedi
|Walid Saedi
|
|
−
|
+
|
26
+
|Muhammad Salem Qasemi
|-
|-
|8
|8
|Mohammad Idress Naeemy
|Mohammad Idress Naeemy
|
|
−
|
+
|
27
+
|Ahmad Zia Zaland
|-
|-
|9
|9
|Abdul Rahmad Azizi
|Abdul Rahmad Azizi
|
|
−
|
+
|
28
+
|Hasibullah
|-
|-
|10
|10
|Mariam Durani
|Mariam Durani
|
|
−
|
+
|
29
+
|Pardes Zadran
|-
|-
|11
|11
|Baktash Manocher
|Baktash Manocher
|
|
−
|
+
|
30
+
|Shamsullah Shams
|-
|-
|12
|12
|Shakeeb Rahmati
|Shakeeb Rahmati
|
|
−
|
+
|
31
+
|Sadaf Waziri
|-
|-
|13
|13
|Farkhunda Raufi
|Farkhunda Raufi
|
|
−
|
+
|
32
+
|Nooria Ahmadi
|-
|-
|14
|14
|Ahmad Reshad Aslami
|Ahmad Reshad Aslami
|
|
−
|
+
|
33
+
|Roheed Safai
|-
|-
|15
|15
|Mohammad badar hashimi
|Mohammad badar hashimi
|
|
−
|
+
|
34
+
|Mursal Saier
|-
|-
|16
|16
|Mohibullah Sidique
|Mohibullah Sidique
|
|
−
|
+
|
35
+
|Nilofar Ahmadi
|-
|-
|17
|17
|Farid Hamdard
|Farid Hamdard
|
|
−
|
+
|
36
+
|Mashal Baqi
|-
|-
|18
|18
|Sayed Ahmad Fahim Masoumi
|Sayed Ahmad Fahim Masoumi
|
|
−
|
+
|
37
+
|Mohammad Nasir Ahmadzai
|-
|-
|19
|19
|Terina Yousufzai
|Terina Yousufzai
|
|
−
|
−
|-
−
|20
−
|Obaidullah Ahmadi
−
|
−
|
−
|-
−
|21
−
|Mohammad Ajmal
−
|
−
|
−
|-
−
|22
−
|Mursal Sultan
−
|
−
|
−
|-
−
|23
−
|Ajmal Mayar
−
|
−
|
−
|-
−
|24
−
|Mujeeb Sabri
−
|
−
|
−
|-
−
|25
−
|Zamarai Nijrabi
−
|
−
|
−
|-
−
|26
−
|Muhammad Salem Qasemi
−
|
−
|
−
|-
−
|27
−
|Ahmad Zia Zaland
−
|
−
|
−
|-
−
|28
−
|Hasibullah
−
|
−
|
−
|-
−
|29
−
|Pardes Zadran
−
|
−
|
−
|-
−
|30
−
|Shamsullah Shams
−
|
−
|
−
|-
−
|31
−
|Sadaf Waziri
−
|
−
|
−
|-
−
|32
−
|Nooria Ahmadi
−
|
−
|
−
|-
−
|33
−
|Roheed Safai
−
|
−
|
−
|-
−
|34
−
|Mursal Saier
−
|
−
|
−
|-
−
|35
−
|Nilofar Ahmadi
−
|
−
|
−
|-
−
|36
−
|Mashal Baqi
−
|
−
|
−
|-
−
|37
−
|Mohammad Nasir Ahmadzai
−
|
−
|
−
|-
|38
|38
|Abdul Nasir Azizi
|Abdul Nasir Azizi
−
|
−
|
−
|-
−
|
−
|
−
|
−
|
|}
|}
Ahmad Waleed Khaliqi
73
edits